RNC50J51R1BSRE531
MFR.Part #
RNC50J51R1BSRE531
JLCPCB Part #
C3362802
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors