RNC50J4990BSRE8
MFR.Part #
RNC50J4990BSRE8
JLCPCB Part #
C3407172
Description
-65℃~+175℃ 100mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors