RNC50J4703BRRSL
MFR.Part #
RNC50J4703BRRSL
JLCPCB Part #
C3471586
Description
-65℃~+175℃ 100mW 470kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors