RNC50J4320BRRSL
MFR.Part #
RNC50J4320BRRSL
JLCPCB Part #
C1827472
Description
-65℃~+175℃ 100mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors