RNC50J4220FRBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J4220FRBSL
JLCPCB Part #
C3429940
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors