RNC50J4022BRB14
MFR.Part #
RNC50J4022BRB14
JLCPCB Part #
C3433941
Description
-65℃~+175℃ 100mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors