RNC50J3970BSRSL
MFR.Part #
RNC50J3970BSRSL
JLCPCB Part #
C1827373
Description
-65℃~+175℃ 100mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors