RNC50J3830FSRE7
MFR.Part #
RNC50J3830FSRE7
JLCPCB Part #
C3425797
Description
-65℃~+175℃ 100mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors