RNC50J3741BSRE7
MFR.Part #
RNC50J3741BSRE7
JLCPCB Part #
C3499896
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors