RNC50J3521BRRE731
MFR.Part #
RNC50J3521BRRE731
JLCPCB Part #
C3490933
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors