RNC50J3482BSRE7
MFR.Part #
RNC50J3482BSRE7
JLCPCB Part #
C3528700
Description
-65℃~+175℃ 100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors