RNC50J3052BSRE7
MFR.Part #
RNC50J3052BSRE7
JLCPCB Part #
C3556745
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors