RNC50J3010FMR36
MFR.Part #
RNC50J3010FMR36
JLCPCB Part #
C1818223
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors