RNC50J2911BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J2911BSRSL31
JLCPCB Part #
C3377000
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors