RNC50J2872BSRE731
MFR.Part #
RNC50J2872BSRE731
JLCPCB Part #
C3384095
Description
-65℃~+175℃ 100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors