RNC50J2821BSRE5
MFR.Part #
RNC50J2821BSRE5
JLCPCB Part #
C3373653
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.82kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors