RNC50J2673BSBSL
MFR.Part #
RNC50J2673BSBSL
JLCPCB Part #
C1470947
Description
-65℃~+175℃ 100mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors