RNC50J2613BSRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J2613BSRE5
JLCPCB Part #
C3366147
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 261kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors