RNC50J2612BSRE531
MFR.Part #
RNC50J2612BSRE531
JLCPCB Part #
C3488867
Description
-65℃~+175℃ 100mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors