RNC50J2551FSRE8
MFR.Part #
RNC50J2551FSRE8
JLCPCB Part #
C3508155
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors