RNC50J2492BSRSL31
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J2492BSRSL31
JLCPCB Part #
C3490152
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors