RNC50J2491BSRE531
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J2491BSRE531
JLCPCB Part #
C3563770
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors