RNC50J2491BRBSL31
MFR.Part #
RNC50J2491BRBSL31
JLCPCB Part #
C3495826
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors