RNC50J2461BSRE631
MFR.Part #
RNC50J2461BSRE631
JLCPCB Part #
C3505354
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.46kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors