RNC50J2320BSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J2320BSBSL
JLCPCB Part #
C1470578
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors