RNC50J2290DSRE6
MFR.Part #
RNC50J2290DSRE6
JLCPCB Part #
C1820691
Description
-65℃~+175℃ 100mW 229Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors