RNC50J2262FRB14
MFR.Part #
RNC50J2262FRB14
JLCPCB Part #
C3494820
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors