RNC50J2262BSBSL
MFR.Part #
RNC50J2262BSBSL
JLCPCB Part #
C1470428
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors