RNC50J2212DRRSL
MFR.Part #
RNC50J2212DRRSL
JLCPCB Part #
C3445069
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors