RNC50J2112BSRE7
MFR.Part #
RNC50J2112BSRE7
JLCPCB Part #
C3421780
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors