RNC50J2052DSRSL
MFR.Part #
RNC50J2052DSRSL
JLCPCB Part #
C1825253
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors