RNC50J2002BRBSL
MFR.Part #
RNC50J2002BRBSL
JLCPCB Part #
C1470738
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors