RNC50J1982BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J1982BSRSL31
JLCPCB Part #
C3542094
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors