RNC50J1890BSRE7
MFR.Part #
RNC50J1890BSRE7
JLCPCB Part #
C3471732
Description
-65℃~+175℃ 100mW 189Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors