RNC50J1873BSR36
MFR.Part #
RNC50J1873BSR36
JLCPCB Part #
C3541334
Description
-65℃~+175℃ 100mW 187kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors