RNC50J1872BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1872BSRE631
JLCPCB Part #
C3484899
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors