RNC50J1871BSRE7
MFR.Part #
RNC50J1871BSRE7
JLCPCB Part #
C3415784
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors