RNC50J1783FSRE7
MFR.Part #
RNC50J1783FSRE7
JLCPCB Part #
C3579011
Description
-65℃~+175℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors