RNC50J1741BSBSL31
MFR.Part #
RNC50J1741BSBSL31
JLCPCB Part #
C3538387
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors