RNC50J1620DSRSL
MFR.Part #
RNC50J1620DSRSL
JLCPCB Part #
C1825205
Description
-65℃~+175℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors