RNC50J1601BSRE7
MFR.Part #
RNC50J1601BSRE7
JLCPCB Part #
C6277348
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors