RNC50J1582BSRE831
MFR.Part #
RNC50J1582BSRE831
JLCPCB Part #
C3524212
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors