RNC50J1581FRB14
MFR.Part #
RNC50J1581FRB14
JLCPCB Part #
C3399200
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors