RNC50J1581BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1581BSRE8
JLCPCB Part #
C3469207
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors