RNC50J1500BSRE6
MFR.Part #
RNC50J1500BSRE6
JLCPCB Part #
C3466558
Description
-65℃~+175℃ 100mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors