RNC50J13R0FSB14
MFR.Part #
RNC50J13R0FSB14
JLCPCB Part #
C1465557
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors