RNC50J1371BSBSL
MFR.Part #
RNC50J1371BSBSL
JLCPCB Part #
C1470031
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors