RNC50J1332BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J1332BSRSL31
JLCPCB Part #
C3555639
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors