RNC50J1321BSRE5
MFR.Part #
RNC50J1321BSRE5
JLCPCB Part #
C3513466
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors