RNC50J1273FSBSL
MFR.Part #
RNC50J1273FSBSL
JLCPCB Part #
C1454396
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors